Zadzwoń do nas teraz 717169703

Czym Jest Internet Satelitarny?

INTERNET SATELITARNY UMOŻLIWIA CI ŁĄCZNOŚĆ Z KAŻDEGO MIEJSCA NA ZIEMI

Za pomocą niewielkiego talerza zainstalowanego na zewnątrz oraz modemu wewnątrz budynku możemy zapewnić Ci szybki i niezawodny internet wszędzie tam gdzie się znajdujesz. Możesz dzielić się tą usługą tak, jak w przypadku internetu kablowego, poprzez tradycyjną sieć przewodową lub bezprzewodową. Będziesz mieć dostęp do internetu ze swojego komputera, smartfona oraz innych urządzeń mobilnych.

Europasat zebrał w jednym miejscu najlepsze usługi internetu satelitarnego dostępne na rynku. Dzięki nam możesz łatwo, szybko i niedrogo uzyskać dostęp do szerokopasmowego internetu nawet w tych miejscach, gdzie wydawało Ci się to niemożliwe.

Ponieważ jesteśmy niezależnym usługodawcą i nie pracujemy tylko z jednym operatorem satelitarnym, możemy szczerze polecić Ci usługę najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb.

Myślisz, że internet satelitarny nie jest dla Ciebie wystarczająco szybki? Przemyśl to jeszcze raz!

Postęp technologiczny sprawił, że usługi satelitarne najnowszej generacji są oszałamiająco szybkie. Gdyby było inaczej, nie używaliby ich nasi prestiżowi klienci: BBC, CNN i Fox News. Gdyby nie były one niezawodne i solidne, nie używałyby ich instytucje rządowe oraz Ministerstwo Obrony w tak nieprzyjaznych miejscach, jak Libia czy Afganistan.

Wprowadzenie pasma satelitarnego Ka oznacza, że jako dostawcy satelitarnych usług internetowych możemy przesyłać przez satelity 10 razy więcej danych niż 5 lat temu, za ułamek kosztów. Dzięki temu jesteśmy w stanie zapewnić Ci naprawdę szybki internet w Twoim miejscu zamieszkania, w tej samej cenie, co wiele usług naziemnych.

Aktualności

 1. Tooway, czyli internet satelitarny w Polsce

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Według badania przeprowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji, do około 5% gospodarstw może nigdy nie dotrzeć sieć światłowodowa z powodu zbyt...

  Czytaj więcej
 2. Prywatne IP vs Publiczne IP

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Gdy chcesz wejść na jakąś stronę, wpisujesz w przeglądarce jej adres: np. www.twojinternet.pl Tłumaczeniem nazw na adresy zajmują się...

  Czytaj więcej
 3. 70 proc. populacji będzie używać smartfonów?

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Technologia mobilna stanie się do roku 2020 wszechobecna: 70 procent osób będzie używać smartfonów, a 90 procent znajdzie się...

  Czytaj więcej

O Nas

Europasat jest największym polskim dostawcą szerokopasmowego internetu satelitarnego. Za pośrednictwem naszego warszawskiego biura świadczymy najwyższej jakości usługi i wsparcie. Nasze rozwiązania są proste, oferują korzystny stosunek jakości do ceny i działają w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.