Zadzwoń do nas teraz 717169703

ILE KOSZTUJE SYSTEM?

Internet satelitarny to technologia, która z dnia na dzień staje się coraz bardziej przystępna cenowo, a jej wydajność, wraz z ciągłym rozwojem, poprawia się. Obecnie, aby korzystać z systemu musisz zainstalować trzyczęściowy zestaw, więcej na ten temat tu, oraz wybrać swoją miesięczną taryfę lub pakiet pre-paid.

Miesięczna opłata, tak jak w przypadku innych dostawców usług telekomunikacyjnych, zależy od oczekiwanej przez Ciebie wydajności, prędkości wysyłania i pobierania oraz miesięcznego limitu przesyłu danych. Nasz kalkulator zużycia danych pozwoli Ci oszacować potrzeby Twojego gospodarstwa domowego. Miesięczne ceny taryf w Polsce są bardzo dostępne, a ich limit przesyłu i zużycia danych odpowiada potrzebom przeciętnego gospodarstwa domowego.

Zawsze jeśli przekroczysz miesięczny limit przesyłu, możesz zamówić 1GB dodatkowego pakietu danych. Jeśli taka sytuacja będzie się powtarzać, w każdym momencie możesz zmienić swoją taryfę na wyższą.

Opcje pre-paid są odpowiednie dla tych, którzy mają już zestaw satelitarny lub zużywają niewielką ilość danych i potrzebują internetu jedynie do podstawowych czynności, takich jak np. sprawdzanie skrzynki pocztowej, a nie oglądanie filmów online.

Współpracujemy ze sporą grupą dostawców sieci satelitarnej i dlatego, w zależności od Twojej lokalizacji, możemy zaoferować Ci najlepszej jakości połączenie satelitarne w Twojej okolicy, po najkorzystniejszej cenie. Gwarantujemy, że jeśli znajdziesz miesięczną ofertę o tych samych parametrach po niższej cenie, zwrócimy ci różnicę.

Sprawdź nasze TARYFY SATELITARNEGO INTERNETU W TWOJEJ OKOLICY.

Aktualności

 1. Tooway, czyli internet satelitarny w Polsce

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Według badania przeprowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji, do około 5% gospodarstw może nigdy nie dotrzeć sieć światłowodowa z powodu zbyt...

  Czytaj więcej
 2. Prywatne IP vs Publiczne IP

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Gdy chcesz wejść na jakąś stronę, wpisujesz w przeglądarce jej adres: np. www.twojinternet.pl Tłumaczeniem nazw na adresy zajmują się...

  Czytaj więcej
 3. 70 proc. populacji będzie używać smartfonów?

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Technologia mobilna stanie się do roku 2020 wszechobecna: 70 procent osób będzie używać smartfonów, a 90 procent znajdzie się...

  Czytaj więcej

O Nas

Europasat jest największym polskim dostawcą szerokopasmowego internetu satelitarnego. Za pośrednictwem naszego warszawskiego biura świadczymy najwyższej jakości usługi i wsparcie. Nasze rozwiązania są proste, oferują korzystny stosunek jakości do ceny i działają w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.