Zadzwoń do nas teraz 717169703

O Nas

Europasat jest największym ogólnoeuropejskim dostawcą internetu satelitarnego, który obsługuje klientów na 28 europejskich rynkach. Możemy połączyć Cię z internetem z każdego miejsca w Europie!

Nasza siedziba znajduje się w Wielkiej Brytanii, jesteśmy notowani na londyńskim rynku AIM, mamy biura i pracowników w wielu europejskich krajach, takich jak, Irlandia, Francja, Hiszpania, Włochy i Polska.

Firma Europasat została założona w 2008 roku i od tego czasu rosła szybciej niż ilość użytkowników internetu satelitarnego. Udało się to, ponieważ postawiliśmy nacisk na wzorową obsługę klienta oraz wsparcie zaufanych partnerów sprzedających nasze produkty i usługi.

Wierzymy, że klienci indywidualni oraz firmy powinni mieć dostęp do usług szybkiego Internetu niezależnie od tego, gdzie się znajdują. Technologia internetu satelitarnego sprawia, że taki dostęp jest możliwy na terenie całej Europy. Europasat jest jedynym europejskim dystrybutorem, dostarczającym trzy sieci internetu satelitarnego korzystające z pasma Ka: Eutelsat, Astra SES oraz Avanti.

Przekrój naszych klientów jest bardzo szeroki, od gospodarstw domowych, znajdujących się na terenach nie objetych przewodowym dostępem do Internetu, przez domki letniskowe, po firmy różnej wielkości i o różnym profilu, działające na terenach wiejskich, jak np. farmy wiatrowe, hodowle ryb czy duże korporacje… ta lista przedstawia praktycznie każdy typ użytkowika i działalności biznesowej.

Europasat oferuje również rozwiązania i usługi związane z przemysłem nadawczym i jesteśmy niezmiernie dumni, że wśród naszych klientów znajdują się takie organizacje, jak BBC, CNN oraz Al Jazeera. Współpracujemy też blisko z policją oraz innymi służbami bezpieczeństwa wspierając ich zdalną komunikację oraz okazjonalnie dostarczając inne usługi.

Wierzymy, że satelity są technologią przyszłości i ich popularność w najbliższych latach na pewno się nie zmniejszy. Nie proponujemy żadnych innych rozwiązań, gdyż wolimy wyspecjalizować się w tym, co uważamy za najbardziej rozwojowe i perspektywiczne. Oferujemy naszym klientom także wachlarz konkretnych korzyści, takich jak: wsparcie techniczne przez 7 dni w tygodniu, czy gwarancja anulowania umowy w przypadku dostępu do światłowodu. Aby uzyskać więcej informacji na ten temat wejdź na naszą stronę z opisem korzyści.

Poprzez nasz portal internetowy zapewniamy również dostęp do wielu narzędzi i przydatnych opcji, jak np. podgląd zużycia limitu transferu danych czy szczegóły ostatnich faktur.
Zatem nieważne skąd chcesz się połączyć z Internetem, Europasat jest w stanie dostarczyć usługę w dowolnym miejscu.

Aktualności

 1. Tooway, czyli internet satelitarny w Polsce

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Według badania przeprowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji, do około 5% gospodarstw może nigdy nie dotrzeć sieć światłowodowa z powodu zbyt...

  Czytaj więcej
 2. Prywatne IP vs Publiczne IP

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Gdy chcesz wejść na jakąś stronę, wpisujesz w przeglądarce jej adres: np. www.twojinternet.pl Tłumaczeniem nazw na adresy zajmują się...

  Czytaj więcej
 3. 70 proc. populacji będzie używać smartfonów?

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Technologia mobilna stanie się do roku 2020 wszechobecna: 70 procent osób będzie używać smartfonów, a 90 procent znajdzie się...

  Czytaj więcej

O Nas

Europasat jest największym polskim dostawcą szerokopasmowego internetu satelitarnego. Za pośrednictwem naszego warszawskiego biura świadczymy najwyższej jakości usługi i wsparcie. Nasze rozwiązania są proste, oferują korzystny stosunek jakości do ceny i działają w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.