Zadzwoń do nas teraz 717169703

WYBIERZ PROGRAM PARTNERSKI, KTÓRY NAJLEPIEJ ODPOWIADA TWOIM POTRZEBOM

Oferujemy 2 dopasowane programy, które powstały w oparciu o nasze wieloletnie doświadczenie w pracy z partnerami oraz wiedzę o tym, czego od nas oczekują.

 • Poziom 1 Agent – Otrzymuje jednorazową prowizję – dla małych firm lub przedsiębiorców indywidualnych, którzy dokonują kilku transakcji sprzedażowych lub pojedynczych, sporadycznych sprzedaży
 • Poziom 2 Dealer – Kupuje hurtowo u nas, instaluje wyposażenie i utrzymuje stały przychód zależny od rodzaju taryf klientów
 • PRZESZKOLIMY CIĘ ORAZ UDZIELIMY ODPOWIEDNIEGO WSPARCIA, W ZALEŻNOŚCI OD POZIOMU, KTÓRY WYBIERZESZ.

Jeśli branża usług satelitarnych jest dla Ciebie nowa, zaoferujemy Ci szkolenia dotyczące instalacji (jeśli Cię dotyczy), sprzedaży oraz technicznej i bieżącej obsługi klienta. Świadczymy również dodatkowe usługi, które możesz zaproponować swoim klientom.

Jeśli zdecydujesz się na poziom 1 Agent, będzie to dla Ciebie możliwość zwiększenia swoich bieżących dochodów poprzez dodanie nowych produktów do swojej oferty. Może to być zwykła dodatkowa sprzedaż dla klientów, którzy Twoim zdaniem czerpaliby korzyści z internetu satelitarnego lub którzy sami wyrażą taką potrzebę.

Dla poziomów 2 oferujemy następujące korzyści:

 • Możliwość stałych przychodów, opierających się na ilości danych zużytych przez klienta. Jesteśmy jedynym dostawcą internetu satelitarnego, który oferuje taki cykliczny dochód swoim partnerom.
 • Marża, którą można uzyskać na sprzedaży sprzętu, usługach instalacyjnych, jak również na bieżących zabiegach konserwacyjnych.
 • Możliwość rozszerzenia portofolio usług i produktów dostarczanych aktualnym klientom o szybki dostęp do Internetu.
 • Możliwość zdobycia nowych klientów TERAZ bez konieczności czekania, aż w okolicy pojawi się naziemny internet.
 • Możliwość utrzymania bazy klientów dzięki produktowi, który jest w stanie już teraz zapewnić dostęp do Internetu.
 • Praca z firmą, która wierzy w doskonałą obsługę klienta i taką obsługę dostarcza rozumiejąc jednocześnie, jak ważną rolę w jej strategii sprzedaży odgrywają partnerzy.
 • Praca z jedynym ogólnoeuropejskim dostawcą internetu satelitarnego, który zainwestował w infrastrukturę online, aby zawsze być w stanie obsługiwać swoich klientów i partnerów.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej lub chcesz, by nasz opiekun partnerów do Ciebie zadzwonił, skontaktuj się z nami tutaj.

Aktualności

 1. Tooway, czyli internet satelitarny w Polsce

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Według badania przeprowadzonego przez Ministerstwo Cyfryzacji, do około 5% gospodarstw może nigdy nie dotrzeć sieć światłowodowa z powodu zbyt...

  Czytaj więcej
 2. Prywatne IP vs Publiczne IP

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Gdy chcesz wejść na jakąś stronę, wpisujesz w przeglądarce jej adres: np. www.twojinternet.pl Tłumaczeniem nazw na adresy zajmują się...

  Czytaj więcej
 3. 70 proc. populacji będzie używać smartfonów?

  Rachel Whitaker
  Rachel Whitaker

  30 listopada 2017

  Technologia mobilna stanie się do roku 2020 wszechobecna: 70 procent osób będzie używać smartfonów, a 90 procent znajdzie się...

  Czytaj więcej

O Nas

Europasat jest największym polskim dostawcą szerokopasmowego internetu satelitarnego. Za pośrednictwem naszego warszawskiego biura świadczymy najwyższej jakości usługi i wsparcie. Nasze rozwiązania są proste, oferują korzystny stosunek jakości do ceny i działają w dowolnym miejscu na terenie całej Polski.